Zastoupení renomovaných výrobců obráběcích a měřicích strojů pro ozubená kola v České republice a na Slovensku - Liebherr Verzahntechnik, Klingelnberg


Nabízíme také ozubárenské stroje Froemag, GSM (Maag), Kesel a Rausch.


Kontakt:
Ing. Milan KOUDELKA mobil: (00420)-603-475 673
Zastoupení/Vertretung e-mail: m_koudelka@volny.cz
Žitná 173 web: http://www.koudelka-zastoupeni.cz/
251 01 Dobřejovice
Česká republika

Pro pravidelnou údržbu a kalibraci měřicích center Klingelnberg je k dispozici servisní technik Ladislav Pozorský
Ladislav Pozorský mobil: (00420)-737887049
Družstevní 7 e-mail: klingelnberg@seznam.cz
679 04 Adamov web: http://www.servis-klingelnberg.cz/
Česká republika

Novinky:
LIEBHERR
  • Premiéra: Frézka LC 80 WD pro šneky s novou frézovací hlavou a nástroji, včetně vytvoření fáze a kartáčování souběžně s frézováním, obrobky bez hran. Speciální řešení pro dodavatele automobilů a převodovek.
  • Novinka: LK 180/280 DC pro odvalovací loupání se souběžným vytvoření fáze a s integrovanou výměnou nástrojů. SKIVING + Soustružení, Vrtání, Frézování. Alternativa k protahování či obrážení vnitřních a vnějších bezkolizních ozubení. Nástroje Liebherr z PM-HSS oceli, tvrdokovu a HM s vyměnitelnými destičkami.
  • Obrážečka LS 180 E s elektronickým vodítkem obrážecí hlavy pro šikmá a přímá ozubení nevyžaduje výměnu vodítka. Minimální časy seřízení. Stroj umožňuje obrážení různých úhlů sklonu při jednom upnutí. Maximální flexibilita.
  • Odvalovací a profilová bruska LGG 280. Integrované odstřeďování oleje z obrobků. Closed loop s měřicím strojem. Topologický CBN šnek bez orovnávání, vysoké SPC.
  • Novinky na stáncích s nástroji a automatizací (paletový manipulační systém, FTS)
KLINGELNBERG
  • Bruska G 35 pro kuželová kola s dvěma brusnými vřeteny a vertikálním konceptem pro flexibilní broušení po hrubování pětiřeznou metodou (fixed setting). Konvexní a konkávní boky zubů se brousí různě orovnanými nástroji s různým nastavením.
  • Měřicí centrum P 26 s optickou měřicí sondou HISPEED OPTOSCAN, včetně posuvové jednotky pro rychlou výměnu zpět na 3D sondu a software pro vyhodnocení měřených hodnot a vizualizaci oblaku změřených bodů. Vedle inovovaného měření ozubení, hřídelí a drsnosti má stroj nový ergonomický design.
  • Měřicí centrum P 16 pro kompletní analýzu odvalovacích ložisek Done-in-One P 16 spojuje měření souřadnic, tvarů, drsnosti a obrysu v automatickém cyklu. Inovativním software podporuje konstrukční varianty a jakostní třídy ložisek.

Veletrhy / akce:

Přehled výrobních programů zastupovaných firemlink ke stažení
(PDF, 66 kB)